آشنایی با انواع سایبان و ایده های جذاب برای طراحی آن

بدین ترتیب این نوع سقف ها تغییر و تحول بسیار بزرگی را در صنعت تولید انواع سقف متحرک و سایبان برقی به وجود آورده اند. گرده منبع اصلی پروتئین، مواد معدنی، فیبر غذایی، ویتامین ها، قندها، اسیدهای آمینه، لیپیدها، هورمون ها، کربوهیدرات ها، استرول ها و آنزیم ها و عوامل آنتی باکتریایی و آنتی اکسیدانی است. در مقابل، استخراج دستی گرده تا حد زیادی به مهارت و تجربه کارگر بستگی دارد و همچنین فرآیندی زمان بر و ظریف با نرخ بسیار پایین تر استخراج گرده است.

معمولا سقف های با متراژ کم، قیمت بسیار مناسبی داشته و استقبال از سقف های کوچک بسیار بیشتر از سقف های بسیار بزرگ است. استفاده از مقادیر بیشتر گرده در گل ماده تضمین کننده بازدهی بالا نیست، مگر اینکه گرده مورد استفاده زنده باشد، درجه جوانه زنی بالایی داشته باشد و گل ماده پذیرا باشد. این کار سبب می شود تا شرکت های سازنده بتوانند به راحتی میزان کنترل بر روی نصب سایه بان ها را بیشتر کنند. تحقیقات نشان می دهد که بهترین کود برای درخت خرما، استفاده منظم از کود دارای آنالیز(سه عدد NPK روی کیسه کود) همراه با ریزمغذی ها می تواند کمبود تعدیل کرده و از کمبود آنها در خاک اکثر انواع خاک جلوگیری کند.

بدین ترتیب سقف متحرک برقی می تواند محصولی بسیار کاربردی و مفید برای انواع فروشگاه ها، مغازه ها، هایپرمارکت ها و سایر مراکز تجاری باشد. شرکت سایه سازان توانا طراح و مجری سازه ها و پانل UPVC با مقاومت در برابر اشعه UV آفتاب، پارکینگ های اداری، پارکینگ های اختصاصی، سایه بان، درب های کرکره ای و آلاچیق می باشد. سایبان برقی برعکس سایبان های دستی و سنتی که بسیار سنگین بودند، وزن بسیار سبکی دارد و در عین حال مقاومت بالایی در برابر بارش باران و برف از خود نشان می دهد که این ویژگی نسبت به سایبان های دستی قدیمی یک پیشرفت بزرگ به حساب می آید.

این روش سنتی است و شامل قراردهی گل های خشک روی یک لایه کاغذ یا آویزان کردن آنها به مدت چند روز در بالای یک ظرف بزرگ یا کیسه کاغذی است. اتوماسیون فرآیند استخراج گرده یک نیاز غالب در صنعت مدرن خرما است. با کاهش رطوبت گل، گل های آن شروع به باز شدن کرده و دانه های گرده آزاد می کنند. یکی از آنها کثیف شدن سریع آب استخر به خاطر ورود برگ درختان به داخل آب استخر می باشد. با این حال، مشخص است که از 5 تا 36 درصد آب و از 64 تا 95 درصد مواد جامد تشکیل شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید