آشنایی با انواع سایبان و ایده های جذاب برای طراحی آن

2. پارکینگ پارچه ای که حداقل ۴ و حداکثر ۲۵ سایبان خودرو دارد، پارکینگ پارچه ای متوسط می باشد. سقف برقی یکی از سازه های نسبتا جدید محسوب می شود که از نظر ظاهری و کارایی شباهت های زیادی به سایبان برقی دارد. بهتر است همه نکات مربوط به نگهداری مناسب از سقف متحرک برقی رعایت شوند تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.

سقف متحرک برقی را شرکت های سازنده می توانند به صورت دستی و یا اتومات تولید نمایند. همچنین میتوان بر اساس الزامات، پروژه شما طراحی و به صورت سفارشی تولید گردد تا با شرایط موردنظر شما هماهنگ باشد. امروزه نیاز به سایه بانهای کوچک در محل ورودی ساختمان یکی از نیازهای مبرم ساختمان میباشد و اگر این نیاز را با زیبایی بصری بخواهیم آمیخته کنیم حتما یکی از انتخابهای اصلی سایهبانهای شیشهای میباشد. زیرا با این کار هم از خودرو خود محافظت کرده اید و هم نمای خانه ی خود را زیباتر کرده اید که این مورد خود باعث می شود بهای خانه ی شما را بیشتر کند.

سایبان شیشه ای از نمای شیشهای است که در محیط های مختلفی قابل اجرا می باشد. باران گیر شیشه ای یکی از انواع سازه های شیشه ایست که علاوه بر جلوه بخشیدن به نمای ساختمان، بسیار کاربردی تر از باران گیرهای سنتی که از پارچه یا برزنت ساخته می شدند هستند.

شرکت ما در زمینه تولید سایبان برقی بسیار موفق بوده است و توانسته با قیمتی مناسب این سایبان های با کیفیت را روانه بازار کند. برای سفارش ساخت یا تولید سایبان برقی یا مدلهای خلاقانه سایبان برای ویلا بهتر است با یک تولیدکننده معتبر تماس بگیرید. سقف برقی در واقع یک پناهگاه یا مکان امن در یک فضای باز است. سایبانهای شیشهای یا آبچکان شیشهای ترکیبی از شیشه، کابل و یراق آلات کانوپی است که برای سر در و ورودی منازل، ویلاها، مراکز اداری و دولتی کاربرد دارد که در هنگام بارش برف و باران فضای زیر آن محفوظ شده، این نوع سقف شیشهای دارای تنوع بسیاری میباشد و با توجه به نیاز مشتری میتوان برای هر ساختمان آن را طراحی و اجرا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید